VÁSÁROLD MEG A KISZEMELT TERMÉKEKET MOST AKÁR 20% KEDVEZMÉNNYEL!

Karrier

Értékesítői állás

Speciális értékesítőt keresünk padlóburkolati részlegünkre Debrecenben!

Padlóburkolati részlegünk speciális értékesítőjeként te gondoskodhatsz ügyfeleink elégedettségéről. Téged keresünk, ha szívesen adnál szakmai tanácsot ügyfeleinknek, legyen szó laminált padlóról, Vinyl padlóról vagy szőnyegpadlóról.
Mik lesznek a feladataid?
  • Az ügyfelek részére tanácsadás és tájékoztatás a termékekről, valamint a szolgáltatásainkról.
  • Az áruk kihelyezése és bemutatása az értékesítési területen.
  • A vásárló igényének megfelelően a szükséges burkolat és kiegészítő termékek mennyiségének kiszámolása.
  • Szőnyegek vágása és szegése az ügyfél megrendelése szerint.
Mit kínálunk?
  • Kellemes munkakörnyezet.
  • Kedvező munkaidő beosztás (szombaton 15 óráig dolgozunk, vasárnap zárva vagyunk).
  • Felelős tevékenység.
  • Versenyképes jövedelem.
Mit várunk el?
Szeretnénk, ha kreatív ötletekkel és gyakorlati tippekkel biztosítanád, hogy vásárlóink elégedett mosollyal távozzanak üzletünkből.

Kereskedelmi vagy műszaki képzés mellett ideális esetben rendelkezz tapasztalattal az értékesítésben vagy tanácsadásban. Ha az erősségeid közé tartozik az ügyfelekkel való foglalkozás öröme, a csapatmunkában való képesség és a megbízhatóság, akkor várjuk, hogy többet megtudhassunk rólad!
Munkavégzés helye
TTL debreceni áruháza
Küldd el fényképes önéletrajzodat a debrecen@ttl2.onlinevagyok.com e-mail címre!
Kedvező Ár
Termékkategóriától függetlenül kínálatban és ár-érték arányban egyaránt a legjobbat nyújtjuk a keleti országrészben.
Széles választék
1100 m2-es bemutatótermeinkben több ezer terméket és kiegészítőt testközelből vehetsz szemügyre.
Megbízható forrás
Minden árucikket közvetlenül a gyártótól rendelünk meg, ezért a kifogástalan minőséget garantálni tudjuk.
Minden egy helyen
A TTL Magyarország áruházaiban a munkálatokhoz szükséges kiegészítőket és szakembereket is megtalálod.
Iratkozz fel hírlevelünkre!
Értesülj elsőként a legfrissebb hírekről és az aktuális kedvezményekről!
Név
Adatvédelem(Kötelező)
TTL Debrecen
Hétfő - Péntek: 9:00 - 18:00
Szombat: 9:00 - 15:00
Vasárnap: Zárva
webshop
INFORMÁCIÓ
TTL Miskolc
menucross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram